Az ORHA Művek Zrt. folyamatosan bővülő csapatába keres Autocad szerkesztő munkatársat!
Szeretjük a munkánkat. Az acélból maradandót alkotni. Épületeket, amelyek az Ön vállalkozói sikereit szimbolizálják akár a következőgenerációk számára is.
Megoldásokban gondolkodunk és nem kifogásokat gyártunk. Ezt elvárjuk partnereinktől és beszállítóinktól is.Hisszük, hogy ez a kulcsa a hosszútávú és stabil üzleti kapcsolatoknak.
A 10 éve alapított ORHA Művek Zrt. a magyaracélkereskedelem és acélszerkezet gyártás egyik meghatározó piaci szereplője. Kiemelten fontos számunkra a tisztességes üzletimagatartás, az őszinteség az ügyfeleinkkel való kapcsolattartásban, valamint a kiemelt ügyfél elégedettség.

Tervező munkatársaink véleménye alapján: „Az Orha Művek a válság ellenére is biztos piacokkal rendelkező, országos viszonylatban dinamikusan fejlődőcégcsoport, ahol a környezet valóban támogatja és ösztönzi az egyének képességeinek a fejlődését is, egymást segítő, őszintekollégákból épül fel a szervezet.”

Feladatok:

  • Gyártmányrajzok olvasása
  • Acélszerkezetek összeállítása
  • Lakatos munkák elvégzése

Elvárások:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Megbízhatóság
  • Szorgalom
  • Önálló munkavégzés

Előny, de nem feltétel:

  • darukezelő képesítés
  • targoncavezető jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Versenyképes munkabér
  • Egy műszakos munkarend 06:00 – 14:40
  • Kiemelkedő munkakörülmények
  • Támogató csapat

Munkavégzés helye: Nyíregyháza, Gomba utca

Amennyiben a hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát, fizetési igényének megjelölésével az allas@orhamuvek.com e-mail címre!

Adatkezelési tájékoztató

Munkahelyünk bemutatása