Főbb feladatok, munkák:
• Acélszerkezetek tervezése-rajzolása Tekla programban
• Acélszerkezetek tervezése-rajzolása AutoCad programban
Az álláshoz tartozó elvárások:
• Műszaki végzettség, (magasépítő technikum stb.)
• Önállóan végzi munkáját a cég teljes támogatásával,
• Dinamikus, lelkes, proaktív, igazi csapattagként dolgozik,
• Műszaki beállítottság, műszaki érdeklődés
• Pontos, precíz munkavégzés
• Tervező programokban való jártasság
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Műszaki ismeretek
  • Építészeti technikum
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
• Betanítás a cég nyíregyházi irodájában és telephelyén.
• Fejlődés és karrier lehetőség.
• Lendületes csapat, folyamatos támogatás a munkában, kellemes irodai környezet
• Versenyképes fizetés

Elvárt ismeretek, készségek és képességek:

  • Autocad, Office programok felhasználó szintű ismerete
  • Önállóan végzi munkáját a cég teljes támogatásával
  • Dinamikus, lelkes, proaktív, igazi csapattagként dolgozik

Munkavégzés helye: Nyíregyháza, Gomba utca

Amennyiben a hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát, fizetési
igényének megjelölésével az allas@orhamuvek.com e-mail címre!

Adatkezelési tájékoztató