Főbb feladatok, munkák:

  • A raktári folyamatok, tevékenységek megszervezése, raktárak irányítása, raktárosok ellenőrzése,
  • A raktári dolgozók és segédmunkások napi tevékenységének beosztása és koordinálása,
  • Bevételezés és árukiadás tűpontos adminisztrálása Eurostone vállalatirányítási rendszerben
  • Irányítani a raktár leltározási, leértékelési, selejtezési tevékenységeit,
  • Rendszeres leltározás
  • Raktári pénztár kezelése, nyilvántartása
  • Gyártótevékenység kiszolgálása
  • Kereskedelmi ágazat kiszolgálása

Az álláshoz tartozó elvárások:
Legalább 3 év hasonló területen szerzett tapasztalat. Pl.: raktárvezető ipari gyártó cégnél

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
– hasonló területen szerzett legalább 3 éves munkatapasztalat -feltétel-
– elsősorban nyíregyházi lakhely – nem feltétel-
– targoncavezetői engedély – nem feltétel-
– acélipari alapanyagok ismerete

Amit kínálunk:
– kimagasló munkakörülmények
– felelősségteljes munkakör
– hosszútávú megbízható munkahely
– versenyképes bérezés
– kellemes munkahelyi légkör

Munkavégzés helye: Nyíregyháza, Gomba utca

Amennyiben a hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát, fizetési
igényének megjelölésével az allas@orhamuvek.com e-mail címre!

Adatkezelési tájékoztató